[درباره ی ما]

مجموعه نوین نمای اصفهان

این مجموعه در زمینه انواع آجر با چند دهه تجربه با بروزترین دستگاه های روز دنیا در جهت تولید انواع آجر نما،نما نسوز همراه شما در صنعت ساختمان سازی می باشد.از پرکاربردترین نماهای مرسوم ساختمان،آجر نما استو ما در تلاقی هنر و صنعت برای تولید آجر نما،آجر نما نسوز،شیل گلبهی،آجر سفال،آجر لفتون،آجر سه گل لعابی و… تلاش می نماییم.

با کیفیت و زیبا همت گماشتیم و با استفاده از نیروهای متخصص و کوره های پخت سریع ، خط تولید اتوماتیک ، در جهت رفع نیاز ، این بخش از صنعت ساختمان ایران و جهان اقدام نمودیم.خط فکر و ارزش های ما در راستای مشتری مداری و کاهش هزینه های مشتری، با تولید آجر نمای با کیفیت و زیبا است،چراکه برای ما فروش پایان کار نیست و آغاز یک تعهد است.

تولید و پخش بروزترین آجر در اصفهان و ارسال به تمام نقاط کشور و خاورمیانه

2000

مشتری

20 سال

تجربه

34 K

پروژه خاتمه یافته

[انتخاب]

چرا باید ما را انتخاب کنید !

شرکت نوین نمای اصفهان با بیش از چندین دهه در فعالیت در تولید و فروش آجر در ایران و خاورمیانه توانسه یا همکاری و پشتیبانی موثر در این عرصه ارائه خدمات نماید.

گارانتی بازگشت وجه

اگر محصولات ارائه شده برای شما مشتری عزیز، دارای مشکل بوده و کیفیت مطلوب را دارا نیست میتوان محصول را عودت دهید و هزینه بازگشت داده می شود.

پشتیبانی و تحویل به موقع کالا

ما در صدد ارائه محصولات بدون واسطه با پشتیبانی و ارائه محصولات به دست مشتری در کمترین زمان ممکن هستیم.هدف جلب رضایت شماست

تیم اختصاصی

استفاده از تیم متخصص تولید محصولات ومشاوره دقیق و تخصصی برای مشتریان و تیم فروش جهت هماهنگی ها و تصمیمات مهم.

Call Now Buttonتماس با ما